Sherbimet Tona

MOTOJA e punes sone eshte : - Sherbim cilesor e me Protokolle rigoroze Shkencore - Aparatura e Materiale te kualitetit te larte dhe te standartit ISO dhe CE - Garanci per punimet e kryera ( kur respektohen Keshillat tona) - Çmime mjaft konkuruese sipas nivelit te sherbimit e cilese se aparaturave e materialeve ne perdorim. Filosofia e aktivitetit tone eshte kura e percaktuar dhe e personalizuar e pacientit. Raporti gjate komunikimit direkt e te perzemert me pacientin, qe rritet e konsolidohet gradualisht, i siguron atij nivel te larte besimi ne kompetencen dhe profesionalizmin e specialisteve tane . Per ne eshte fondamentale edukimi dhe ndihma dhene pacienteve dhe familjareve te tyre per parandalimin e semundjeve dhe pasojave te tyre, kontributi per mirembajtjen e gjendjes optimale te shendetit te gojes dhe garantimi ( kur eshte e nevojshme ) i rivendosjes funksionale dhe estetike te dhembeve dhe te buzeqeshjes se pacienteve tane. “ Pacienti nuk eshte vetem nje goje ,por eshte dhe nje person qe te krijon kenaqesi ta njohesh dhe ta kurosh.” Per ne eshte e domosdoshme kryerja e kontrolleve periodike per pacientet tane, kjo ruan shendetin e tyre dhe parandalon mundesine e nderlikimeve serioze e qe korigjohen me veshtiresi ne gojen e tyre. Misioni yne eshte permiresimi i kualitetit te jetes se kujtedo qe ka besim te ne. Perpos nje game te gjere sherbimesh si: Sherbimi i Sekretarise; Higjene dhe profilaksi; Zbardhimi i dhembeve; Diagnostika; Terapia konservative; Proteza; Ortodoncia; Pedodontia; Sedacioni koshient; Telekamera intraorale; Laboratori , ato ne te cilat dallojme jane:

ok (47)

Kirurgjia dentare

  Ne Kirurgji orale behet heqja e dhembeve, ekstraksione te dhembeve

Lexo me shume
ok (46)

Implantologji

  Realizohet  vendosja me teknologji  piezoelektrike  e implanteve teresisht

Lexo me shume
ok (55)

Endodoncia

  Behet kurimi i te gjithe patologjive te pulpes se dhembit  si devitalizimi i

Lexo me shume

Stafi yne!

Nje staf teper i kualifikuar me standarte te larta! Humanizmi eshte celesi yne i suksesit!

Informohu
Nazmi

Prof. As. Dr. Nazmi Koçi

Diplomuar ne Fakultetin e Mjekesise Tirane, dega  Stomatologji, me 19...

Read More

Brunilda

PhD. Brunilda Koçi D.M.D,

Diplomuar ne Fakultetin e Mjekesise Tirane, dega Stomatologji, ne viti...

Read More

Ervini

Ervin Koçi D.M.D

Mjek stomatolog Viti 2001 – 2006 : Fakulteti i Mjekesise i  Univers...

Read More

idajete

Hidajete Koçi ( Asistente )

Ne vitin  1989, pas arsimit te mesem te Pergijithshem, ka kryer studi...

Read More

Aida Gjoni

Dr.Aida Gjoni(Specialiste)

Ka kryer Universitetin e Mjekesise dhe te Farmacise “ Gr. T. Popa”...

Read More

Noele Bukaci

Dr. Noelë Bukaçi

Dr. Noelë Bukaçi, diplomuar me rezultate te larta ne Stomatologji, p...

Read More

Sigi Haxhiaj

Dr. Sigi Haxhiaj

Dr. Sigi Haxhiaj , diplomuar me rezultate te larta ne degen e Stomatol...

Read More

Pyetje&Pergjigje

A jane te gjithe implantet ekzistuese kompatibel?

Jo. Zakonisht nuk ka kompatibilitet midis implanteve te ndryshme ekzistuese, ne se ju doni te beni  nje kontroll te imp

A eshte e nevojshme qe te qe te kemi nje informacion ne lidhje me sistemin e implanteve qe supozohet se do te vendosim?

Po, sepse te gjithe implante nuk kane shperndarje internacionale, psh, ne se Ju jetoni ne Angli(UAE) ju duhet  te jeni

Cilat jane avantazhet qe lidhen me perdorimin e implanteve dentare?

Implantet jane te afte qe te transformojne komplet imazhin e pacientit, sepse pacienti do te kete me shume konfidence ne

Lexo me shume

C’fare eshte nje implant dentar?

Ne menyre te permbledhur implanti dentar  eshte nje rrenje artificiale dhembi me forme cilindrike, prej Titaniumi.

AAEAAQAAAAAAAAaYAAAAJDdlZjEwNGZjLWNkZDAtNDA1My04YjYzLWIyMjhkZjhhOTdhYg

C’fare thone pacientet per ne?!

” Isha i pashprese me gjendjen e dhembeve qe kisha. Po shpenzoja pa fund dhe nuk po arrija te gjej nje zgjidhje, deri sa gjeta kete klinike te mrekullueshme. Me ne fund mu rikthye buzeqeshja! “

-Shaban Kaculi, zhvillues web
AAEAAQAAAAAAAAYIAAAAJDIwYzBiMDFkLThlMTEtNGQyNi04MmM0LTdkZGQzNmQxZTg1Mw

C’fare thone pacientet per ne?!

” Nje klinike e standarteve bashkekohore! Staf i mrekullueshem dhe shume te pergatitur! Cmime teper te favorshme perkundrejt nje cilesie me standarte europiane!”

– Erda Kola, web designer
AAEAAQAAAAAAAAWoAAAAJDlhYzFmODhlLWZmYzAtNGI5Yi05ZGQzLTQ3N2ViYTllMGU4NQ

C’fare thone pacientet per ne?!

” Kur ma sugjeruan ne fillim mendova se do jete si gjithe klinikat e tjera, por me vone kuptova qe ishte shume ndryshe. Ata u bene shkak qe une te buzeqesh serish si me pare! :)”

– Krisjana Maneshi, web developer

Buletin Informativ